"Alek uczy się łowić ryby" - relacja ze spotkań autorskich

W maju i czerwcu Biblioteka w Pawłowicach oraz jej filie zorganizowały pięć spotkań ze Zbigniewem Kiełkowskim, autorem książeczki wędkarskiej dla dzieci pt. "Alek uczy się łowić ryby". Wydarzenia odbyły się w większości szkół podstawowych naszej gminy.

Serdecznie dziękujemy panu Zbigniewowi za przeprowadzenie ciekawych i pouczających pogadanek, które dostarczyły młodym słuchaczom wielu fantastycznych wrażeń.

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w promocji twórczości naszego, rodzimego autora!
Polecamy książkę o Alku i jego wędkarskiej pasji. Historia przekazuje ponadczasowe wartości, opowiada o znaczeniu więzi rodzinnych, ważkości współpracy i poszanowaniu przyrody. Warto tę pozycję mieć w swojej biblioteczce. Lekturę można wypożyczyć w naszych placówkach lub kupić na stronie internetowej autora występującego pod pseudonimem ROKI FISH BOA: https://rokifishboa.pl/.