„Biblioteki pełne Dobrej Energii” - projekt ekologiczny

Filia Golasowice w maju i czerwcu przeprowadziła dla uczniów klas I, III i IV zajęcia w ramach projektu „Biblioteki pełne Dobrej Energii”, dzięki któremu wzbogaciła swój księgozbiór o proekologiczne książki.

Spotkania miały na celu propagowanie wśród dzieci ekologicznych postaw w codziennym życiu, które dowiedziały się jak dbać o naszą planetę wprowadzając proste nawyki ekologiczne.

Podczas spotkań uczniowie wzięli udział w praktycznych warsztatach z przyrody m.in. grze terenowej „Chodź na dwór”. Zajęcia te poszerzyły ich wiedzę na temat ekologii i recyklingu.

Dziękujemy bardzo Fundacja PVE Dobra Energia za współpracę i pakiet książek, które wzbogaciły nie tylko księgozbiór, ale posłużyły i służyć będą jako inspiracje do proekologicznych działań.