Nocowanie w Bibliotece nagrodą za wzorowe czytelnictwo

"Noc w Bibliotece" to impreza organizowana przez Filię w Pielgrzymowicach, na którą zapraszani są najlepsi najmłodsi czytelnicy biblioteki. W tym roku odbyła się w dniach 7/8 czerwca.

Przed położeniem się spać w klimatycznym otoczeniu książek, dzieci wzięły udział w ciekawych zabawach, takich jak turniej sportowy i maraton magiczny, robiły eksperymenty, różdżki i bawiły się w chowanego o północy. Na zakończenie wyczerpującego wieczoru, najwytrwalsze nocne marki miały jeszcze ochotę na czytanie książek przy świetle latarek.
Noc w Bibliotece była tym razem Magiczna, a tytuł Superczarodzieja Nocy zdobył Mikołaj. Gratulacje!

Wydarzenie zostało przygotowane we współpracy z panią Patrycją Ogierman, animatorką z firmy HopsaSa - dziękujemy za nieocenioną pomoc i świetne pomysły na zabawę.